MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA!

Vzhledem k tomu že potřebujeme uvolnit skladové prostory, nabízíme kompletní sklad všech kartičkových kalendáříků z naší nabídky. Jedná se o více jak 280 druhů sérií. Ty jsou většinou po osmi nebo devíti kusech v sérii. Celkem je to přibližně kolem 19 tisíc kusů sérií v celkem jedenácti bednách od banánů. Tento celek nabízíme nejvyšší nabídce. Preferujeme osobní odběr.

 

Pohlednice

klad listůPohlednice vydáváme jak vlastní, tak na zakázku. Ceny jsou již od 2,50 Kč včetně DPH. Nabízíme pohlednice malované, z fotografií i kombinované. Ze skladové nabídky k prodeji jsou k dispozici například pohlednice s obrázky koní nebo kolekce s vojenskou tematikou.

Nabízíme zakázkovou výrobu pohlednic z dodaných podkladů. Malonákladový tisk je možný již od 8 ks.

Putování krajinou s erby je kolekce malovaných pohlednic celé České republiky. Jednotlivé pohlednice ve formě stylizované mapy na sebe navazují. Obsahují sídla, památky i významné přírodní útvary a heraldické symboly.

malé logo OFTIS spol. s r. o., Příkopy 1438, 562 01 Ústí nad Orlicí, IČ 150 28 828 tel.: +420 465 52 10 52, 52 53 22, e-mail: oftis@oftis.cz
firma zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové značka: odd.C, vložka 440